Dorota Grzywacz nowym CFOO Grupy REDD

Dorota Grzywacz nowym CFOO Grupy REDD
Dorota Grzywacz Fot. REDD
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowym CFOO Grupy REDD została Dorota Grzywacz. Rolę dyrektor finansowej i operacyjnej przejęła z początkiem lipca. Grzywacz odpowiada za szczegółowe procedury finansowe oraz organizacyjne w REDD Group. Ma przygotować firmę do szybkiego skalowania biznesu oraz do wejścia na nowe rynki.

– Przed nami niezwykle intensywny czas i kilkukrotne wzrosty, dlatego dużym wyzwaniem dla Doroty będzie spełnianie coraz bardziej rygorystycznych standardów operacyjnych i finansowych. Cieszymy się, że pozyskaliśmy nowy talent do naszego zespołu i to właśnie nowa CFOO ma nas przygotować do szybkiego skalowania biznesu oraz gotowości do wejścia na nowe rynki – mówi Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group.  

– W każdej firmie bardzo ważne jest to, jak radzi sobie ona w ciągle zmieniającym się środowisku. Szczególnie w ostatnich latach firma musi szybko zareagować, dostosowując modele biznesowe i wprowadzając konieczne transformacje. Praca w  firmie z takim potencjałem jak REDD Group, może być ekscytująca – przyznaje Dorota Grzywacz, CFOO REDD Group.

Przez ostatnie lata Dorota Grzywacz pracowała jako Dyrektor Finansowy i Operacyjny w iProspect Polska Sp. z o.o.

REDD wśród najlepszych start-upów

REDD to jeden z 25 najlepszych start-upów PropTech w Europie Centralnej, który może pochwalić się zbudowaniem największej bazy danych o rynku biurowym w Polsce. W lipcu 2022 roku REDD trafił na listę „CEE Startups Of The Month” przygotowaną przez Vestbee, wiodącą platformę online dla start-upów, funduszy VC, akceleratorów i korporacji w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj także: Za innowacje na rynku nieruchomości ‒ REDD wśród najlepszych start-upów CEE >>>

Obecnie REDD monitoruje ponad 2 100 nieruchomości w całej Polsce, co przekłada się na 16 mld danych, a z bazy REDD korzystają najwięksi na rynku: Avison Young, CBRE, Deka Immobilien, Globalworth, GTC, EY, Hines, Savills.

Źródło: Real Estate Digital Data / REDD