Dominik Libicki, były prezes Cyfrowego Polsatu, dołączył do Play

Dominik Libicki, były prezes Cyfrowego Polsatu, dołączył do Play
Źródło: Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Dominik Libicki został powołany w skład rady dyrektorów (non-executive director) w Play Communications na okres kończący się walnym zgromadzeniem akcjonariuszy spółki zamykającym sprawozdanie finansowe za rok obrotowy 1 stycznia - 31 grudnia 2021 roku, podała spółka.

#DominikLibicki został powołany w skład rady dyrektorów (non-executive director) w #Play Communications

„Pan Dominik Libicki, 55 lat, posiada 25-letnie doświadczenie w telekomunikacji oraz w mediach. Ostatnio był członkiem zarządu odpowiedzialnym za inwestycje (CIO) w Kulczyk Investments S.A. Wcześniej pełnił przez ponad 13 lat funkcję prezesa zarządu w spółce Cyfrowy Polsat S.A. Był także wiceprezesem zarządu Polkomtel sp. z o.o. oraz członkiem rady nadzorczej Telewizji Polsat S.A. Pan Libicki pełni funkcję prezesa Związku Pracodawców Prywatnych Mediów działającego w ramach Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”. Pan Libicki posiada tytuł magistra inżynierii ochrony środowiska Politechniki Wrocławskiej” – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Mikkel Noesgaard zastąpi Michała Sobolewskiego w zarządzie Play >>>

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

Źródło: ISBnews