Diners Club promuje nową kartę

Diners Club promuje nową kartę
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Diners Club wprowadza promocję na swój najnowszy produkt – kartę Diners Club TRAVELER. Klienci, którzy do 31 grudnia br. złożą wniosek o jej wydanie, będą mogli przez rok korzystać z karty bezpłatnie.

#DinersClubPolska na terenie Polski wydaje karty działające jako obciążeniowe i kredytowe jednocześnie.

Karta Diners Club TRAVELER to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują zarówno turystycznie, jak i służbowo. Produkt połączony jest z atrakcyjnym programem premiowym oraz specjalnie zaprojektowaną platformą rezerwacyjną umożliwiającą szybsze i  wygodniejsze organizowanie wyjazdów.

– Jednym z atutów karty Diners Club jest to, że jej posiadacze mogą korzystać z nowej platformy – ClubMiles, która pozwala na szybsze szukanie oraz rezerwowanie hoteli i lotów. Płacąc za nie kartą Diners Club TRAVELER, klienci na swoich kontach gromadzą punkty premiowe, które następnie mogą wykorzystać jako zniżki, a nawet całkowicie opłacić nimi kolejne wyjazdy – mówi Monika Grabowska z  Diners Club Polska.

Karta Diners Club TRAVELER oferuje także kompleksowe ubezpieczenie podczas podróży zagranicznej, do kwoty 500 000 PLN. Polisą, po jej aktywacji, objęty jest posiadacz karty oraz podróżujący wraz z nim członkowie rodziny lub współpracownicy. Diners Club TRAVELER to rozwiązanie również dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard podróży – produkt umożliwia bezpłatne korzystanie z szybkich ścieżek odprawy na wybranych lotniskach oraz z saloników lotniskowych (za dodatkową opłatą). Karta dostępna jest w dwóch wersjach – prywatnej oraz firmowej.

– Opłata roczna dla klientów indywidualnych wynosi 100 zł, a dla firmowych 50 zł, jednak do końca 2017 r. karty te można otrzymać bez pierwszej opłaty. Przy zamówieniu karty Traveler każdy posiadacz może liczyć na 1000 punktów powitalnych w Programie Lojalnościowym Diners Club. Dodatkowe punkty można zgromadzić dokonując wybranych transakcji bezgotówkowych – dodaje Monika Grabowska z Diners Club Polska.

Karta Diners Club Traveler zapewnia także całodobowy dostęp do internetowego konta karty ułatwiając tym samym monitorowanie i kontrolowanie wydatków. Oferuje odroczony, bezodsetkowy termin płatności nawet do 59 dni. Oprocentowanie kredytu jest na poziomie 8 proc. Odsetki od wypłaty gotówki naliczane są od dnia spłaty, a nie jak w przypadku większości produktów – od daty operacji.

Diners Club Polska