Czas to pieniądz, czyli kwietniowa konferencja NetApp@Bank

Czas to pieniądz, czyli kwietniowa konferencja NetApp@Bank
Fot. Pixabay
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Firma NetApp - światowy lider innowacyjnych rozwiązań w obszarze zarządzania danymi - organizuje konferencję dedykowaną potrzebom sektora finansowo-bankowego. Spotkanie odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia w hotelu Narvil w Serocku (ok. 40 km od Warszawy).

Tematem przewodnim będą rozwiązania stanowiące odpowiedź na wyzwania dzisiejszego biznesu, jakimi są ciągłość przetwarzania danych, niezakłócone funkcjonowanie istotnych aplikacji oraz bezpieczeństwo zasobów. Przedstawiciele firmy NetApp opowiedzą, jak infrastruktura banku może być dynamicznie i nieprzerwanie modyfikowana.

Uczestnicy dowiedzą się także, jak dodawanie pojemności, wydajności, a także nowych funkcjonalności oprogramowania do środowiska IT jest prowadzone jednocześnie z bieżącym przetwarzaniem bez utraty dostępu do danych. Dodatkowo podczas specjalnej sesji eksperci Związku Banków Polskich: Dariusz Dylski i Dariusz Romańczuk omówią zagadnienie czasu i zaufania w kontekście ciągłości przetwarzania danych.

Konferencja podzielona będzie na dwie części:
Część biznesową skierowaną do Dyrektorów/Kierowników Działów/Departamentów IT (szczegóły w programie konferencji)
Część technologiczną skierowaną do Administratorów/Architektów IT (szczegóły w programie konferencji)

Ważną częścią spotkania będzie wspólna kolacja, gromadząca zarówno osoby odpowiedzialne za zarządzanie, jak i tworzące infrastrukturę IT.

Dla przedstawicieli banków i instytucji finansowych, w tym przede wszystkim kadry zarządzającej, administratorów i architektów udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy się zarejestrować: Rejestracja uczestnika konferencji