Cushman & Wakefield wzmacnia Dział Doradztwa i Analiz Rynkowych

Cushman & Wakefield wzmacnia Dział Doradztwa i Analiz Rynkowych
Magdalena Zielińska Fot. Cushman & Wakefield
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Z początkiem lipca Magdalena Zielińska objęła stanowisko Menedżera ds. Strategii Danych (Data Strategy Manager) w dziale Badań i Doradztwa międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.

Magdalena Zielińska objęła stanowisko Menedżera ds. Strategii Danych (Data Strategy Manager) w dziale Badań i Doradztwa międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield #CushmanWakefield @CushWakeCE

Magdalena Zielińska dołączyła do firmy Cushman & Wakefield do Działu Zarządzania Nieruchomościami w sierpniu 2018 roku. Posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę w zakresie zarządzania danymi i procesami. Na nowym stanowisku Magdalena będzie odpowiedzialna m.in. za wdrożenie nowego systemu do zarządzania danymi usprawniającego działalność firmy w Polsce. Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Bankowość.

Czytaj także: Joanna Sinkiewicz Partnerem w Cushman & Wakefield >>>

– Magda dołączyła do zespołu Badań i Doradztwa w bardzo ważnym momencie, wraz z rozpoczęciem wdrażania jednolitych systemów zarządzania danymi oraz przygotowywania nowych narzędzi dla naszych klientów. Jej bogata wiedza i doświadczenie pozwoli na zbudowanie wartości dodanej w oparciu o posiadane zasoby danych i udostępnienie naszym klientom unikatowych produktów wspierających podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Będziemy w stanie jeszcze lepiej i szybciej analizować rynek nieruchomości i prezentować prognozy – powiedziała Katarzyna Kotkowska, Associate w dziale wycen i doradztwa, Cushman & Wakefield.

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rzecz najemców i właścicieli nieruchomości komercyjnych. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości, zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą zarządzanie nieruchomościami, obiektami i projektami, pośrednictwo w wynajmie powierzchni, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, wyceny i inne.

Źródło: Cushman & Wakefield