Credit Agricole zapłaci 20 zł za elektroniczną formę przesyłania informacji z banku

Credit Agricole zapłaci 20 zł za elektroniczną formę przesyłania informacji z banku
Fot. Credit Agricole
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Credit Agricole ponownie zachęca klientów do rezygnacji z papierowej korespondencji. Każdy klient, który wyrazi zgodę na elektroniczną formę przesyłania informacji, otrzyma od banku bonus. Akcja trwa do 28 lutego.

Credit Agricole prowadzi akcję „Zrezygnuj z papieru”, w której zachęca klientów, którzy otrzymują od banku papierową korespondencję, by wyrazili zgodę na otrzymywanie elektronicznych informacji formalnych oraz wyciągów z konta lub karty. Za zgodę na taką zmianę klienci otrzymają jednorazowy bonus w wysokości 20 zł. Akcja trwa do 28 lutego.

Czytaj także: Credit Agricole promuje akcję #mniejplastiku w nowej kampanii z Dawidem Podsiadło >>>

Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto w bankowości elektronicznej, klient zmieni z papierowego na elektroniczny sposób wysyłki wyciągów z konta, karty oraz informacji o zmianach formalnych. Aby to zrobić, wystarczy zaznaczyć zgodę na przesyłanie informacji i dokumentów na adres e-mail, a następnie zatwierdzić zmianę, wpisując hasło z SMS-a autoryzacyjnego. Dokładną instrukcję można znaleźć na stronie: https://www.credit-agricole.pl/zrezygnuj-z-papieru.

Credit Agricole promuje proekologiczne postawy i rozwija ekoświadomość

To kolejna akcja, w której Credit Agricole promuje proekologiczne postawy i rozwija ekoświadomość zarówno wśród klientów, jak i pracowników banku. Zmniejszenie zużycia papieru pozwala ograniczyć negatywne skutki jego produkcji: zużycie wody niezbędne do jego produkcji, wycinkę drzew i zanieczyszczenie powietrza. Na takiej zmianie skorzysta każdy z nas.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.