Credit Agricole nagrodzony Konsumenckim Liderem Jakości

Credit Agricole nagrodzony Konsumenckim Liderem Jakości
Fot. Credit Agricole
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Credit Agricole został po raz trzeci nagrodzony tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości za swój kredyt ratalny.

Kredyty ratalne Credit Agricole od wielu lat są chwalone i doceniane przez klientów. W kwietniu bank już po raz piąty został Konsumenckim Liderem Jakości. Wyróżnienie to przyznawane jest najlepszym markom i firmom działającym na polskim rynku, a ranking tworzony jest na podstawie ponad 15 tys. opinii aktywnych klientów. Poprzednio bank zdobył to wyróżnienie w 2017, 2018,  2020 i 2021 roku. Zdobył również tytuł Lidera Dekady.

Za co klienci docenili Credit Agricole?

Klienci doceniają Credit Agricole przede wszystkim za rzetelną i profesjonalną obsługę, uczciwą ofertę, niskie oprocentowanie i dobre warunki kredytów oraz brak problemów z ich uzyskaniem. Ponadto z badania wynika, że bank wzbudza zaufanie wśród konsumentów, a wielu z nich korzysta z programów ratalnych od lat i uważa Credit Agricole za uczciwą i odpowiedzialną firmę.

– Kolejny tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Jarosław Marek, dyrektor pionu Consumer Finance w Credit Agricole. – Zajmujemy się kredytami ratalnymi od wielu lat. Byliśmy pionierem, liderem i wciąż pozostajemy w czołówce banków finansujących zakupy na raty. Mamy bogate doświadczenie i zaplecze organizacyjne, by najlepiej na rynku służyć klientom. Codziennie ciężko pracujemy na to, aby nasza oferta była najlepsza z możliwych i jak najbardziej dopasowana do oczekiwań klientów.

Czytaj także: Bank Millennium uznany za najlepszy bank w Polsce przez magazyn Global Finance >>>

Nagrodzony Złotym Godłem kredyt ratalny Credit Agricole dostępny jest m.in. dla klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej w budownictwie jednorodzinnym (dostępny za pośrednictwem dystrybutorów takich instalacji, np. firmy Columbus Energy). Warto dodać, że każdy, kto do 3 lipca skorzysta z kredytu ratalnego banku Credit Agricole może wziąć udział w konkursie i wygrać voucher na podróż kamperem po Europie. Wystarczy napisać, zrobić zdjęcie lub narysować odpowiedź na pytanie: „Jaki jest twój wymarzony cel podróży kamperem”. Dodatkowo co tydzień uczestnicy konkursu mogą wygrać karty podarunkowe Travelplanet o wartości 2 000 zł.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.