Client & Friends wynajął 1300 mkw. w budynku biurowym Tulipan Park

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140419.tulipan.houseSavills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, pośredniczył w wynajmie 1300 mkw. w Tulipan House, znanym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, którego właścicielem jest Commerz Real.

Client & Friends, dostawca wysokiej jakości rozwiązań IT, podpisał umowę najmu na okres 5 lat i wprowadzi się do budynku we wrześniu 2014 roku.

„Dzięki proaktywnemu i profesjonalnemu podejściu, z powodzeniem wprowadziliśmy Client & Friends do budynku Tulipan House. Jednym z kluczowych czynników decydujących o sukcesie tej transakcji była elastyczność wobec potrzeb najemcy, której rezultatem było zorganizowanie 300 mkw. tymczasowej powierzchni biurowej, udostępnionej klientowi pięć dni po zawarciu umowy najmu”, dodaje Sebastian Świstak, associate w Savills, odpowiedzialny za wynajem budynku.

Tulipan House o łącznej powierzchni najmu 17 895 mkw., jest zlokalizowany w sercu Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej 50, pięć minut od jednego z największych centrów handlowych – Galerii Mokotów. Budynek jest siedzibą wielu prestiżowych firm, m.in.: Huawei, Teleperformance i APC Pharma.

Źródło: Savills