Cinkciarz.pl udostępnia superaplikację wielowalutową na urządzenia Apple

Cinkciarz.pl udostępnia superaplikację wielowalutową na urządzenia Apple
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Fintech wprowadza superaplikację wielowalutową Cinkciarz.pl dla użytkowników systemu iOS.

W listopadzie 2021 r. udostępnił ją już posiadaczom urządzeń z Androidem. Superaplikacja, integrująca usługi finansowe dotychczasowych kilku aplikacji, umożliwia śledzenie kursów walut i kryptowalut, wymianę walut, wysyłanie przekazów pieniężnych, obsługę kart wielowalutowych oraz przyjmowanie płatności BLIK na smartfon w jednym miejscu.

Czytaj także: Cinkciarz.pl udostępnia Apple Pay użytkownikom kart wielowalutowych >>>

Jedna aplikacja zawiera funkcje dotychczasowych kilku aplikacji fintechu

Użytkownicy indywidualni i biznesowi Cinkciarz.pl, posiadający urządzenia z systemem iOS, mają już do dyspozycji w App Store jedną aplikację, która zawiera funkcje dotychczasowych kilku aplikacji fintechu: aktualne kursy walut i kryptowalut, wymianę walut, przekazy pieniężne i karty wielowalutowe. Superaplikacja umożliwia dodatkowo przyjmowanie płatności BLIK na smartfon, czyli JustGrab.

Czytaj także: Cinkciarz.pl wprowadza nową aplikację wielowalutową >>>

Od listopada 2021 r. aplikacja jest dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem Android. Cinkciarz.pl to następca appki Wymiana Walut, która zostanie automatycznie zastąpiona superaplikacją przy kolejnych aktualizacjach. Pozostałe dotychczasowe aplikacje fintechu będą z nią współistniały tylko na etapie przejściowym i niedługo przestaną istnieć.

Usługi oferowane w aplikacji Cinkciarz.pl świadczą firmy należące do Conotoxia Holding.

Źródło: Cinkciarz.pl