Cinkciarz.pl udostępnia jedną z najpopularniejszych metod płatności w USA

Cinkciarz.pl udostępnia jedną z najpopularniejszych metod płatności w USA
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Płatność z konta bankowego to jeden z najprostszych i najwygodniejszych sposobów przesyłania pieniędzy. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – wzbogaca swoją ofertę dostępnych metod płatności. Udostępnia użytkownikom możliwość dokonywania zapłaty za pośrednictwem konta bankowego. Płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA ułatwiają szybkie przekazywanie pieniędzy ze Stanów Zjednoczonych do Europy.

W 2020 r. firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę przekazów pieniężnych z USA do Europy, teraz systematycznie rozszerza wachlarz metod płatności. Użytkownicy mogą wysyłać przekazy online z 42 amerykańskich stanów w 28 walutach. Nowość w ofercie daje użytkownikom ze Stanów Zjednoczonych dostęp do łatwych, wygodnych i bezpiecznych płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

Czytaj także: W Cinkciarz.pl i Cinkciarz Pay nowa, błyskawiczna metoda płatności – Skrill >>>

Płatność z konta bankowego to, obok kart kredytowych Visa i Mastercard, kolejna metoda płatności oferowana w ramach naszej usługi przekazów pieniężnych.

– Dzięki tej funkcjonalności klienci mogą korzystać z szybkich i sprawdzonych płatności online bezpośrednio ze swoich kont bankowych. Jest to kolejny krok w kierunku rozwoju globalnych usług płatniczych dostępnych na naszym portalu finansowym – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. 

Czytaj także: Karty wielowalutowe Cinkciarz.pl dostępne dla mieszkańców UE >>>

Usługę przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych świadczy Conotoxia, Inc.

Źródło: Cinkciarz.pl