Caring for Climate z VIVENGE 19-20.11.2013 r.

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

131110.cop.logo.01.250x199Już za niespełna tydzień, 11 listopada, w Warszawie rozpocznie się najważniejsze globalne forum poświęcone światowej polityce klimatycznej - COP19.

Przez jedenaście dni stolica Polski będzie gościć około 20 tysięcy osób; wśród nich czołowych polityków, przedstawicieli organizacji międzynarodowych, reprezentantów biznesu oraz nauki, którzy rozmawiać będą o kształcie światowego porozumienia klimatycznego, a wśród nich VIVENGE lider branży oznakowania reklamowego, który podjął działania na rzecz utworzenia koalicji liderów biznesu.

rudnicka.katarzyna.vivenge.01.250x187Doceniono tym samym osiągnięcia Spółki na rzecz zrównoważonego rozwoju, która wyznaczyła nowy trend i ideę przyczyniającą się do rozwoju odpowiedzialnego biznesu tj. programu o nazwie Brand Bility, strategii CSR, realizowanej w oparciu o 10 zasad Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact, który jako globalny wyznacznik zasad i standardów odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw, wspólnie z firmą VIVENGE podjął działania na rzecz utworzenia koalicji liderów biznesu w kierunku świadomego zarządzania nośnikami wizerunku firm i korporacji.

Podczas tegorocznego Szczytu Klimatycznego odbywać się będzie forum biznesowe Caring for Climate Busines Forum organizowane przez United Nations Global Compact; Program Środowiskowy ONZ (UNEP) oraz Ramową Konwencją Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (UNFCCC).

131110.palac.kultury.01.150x225Forum będzie jedynym wydarzeniem ONZ w ramach COP19 które jest dedykowane biznesowi. Stanowić będzie platformę wymiany doświadczeń przedstawicieli 400 największych firm
i przedsiębiorstw z całego świata, którzy zaprezentują swoją działalność w kontekście społecznym i środowiskowym, podczas którego w pierwszym dniu forum w Hotelu Sofitel w Warszawie zostanie zaprezentowana Inicjatywa BrandBility.

Konferencji towarzyszyć będzie kilkadziesiąt imprez naukowych i kulturalnych: spotkań, seminariów oraz warsztatów dotyczących tematyki zmian klimatu i możliwości ograniczania ich skutków.

Źródło: VIVENGE