Bryza BGŻOptima Cup – wystartuj po wysoką lokatę w amatorskim turnieju tenisa ziemnego

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140805.bgz.400xOd 7 do 9 sierpnia zapraszamy pasjonatów tenisa na korty przy Hotelu Bryza w Juracie. W tym terminie zostanie rozegrany turniej tenisa ziemnego dla amatorów - Bryza BGŻOptima Cup. To druga odsłona wakacyjnego projektu BGŻOptima, w którym nagrodami są atrakcyjne lokaty od 1000 do 1500 zł na 4 proc. w skali roku. Trzy dni sportowej rywalizacji to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na pięknie położonych kortach z morzem na wyciągniecie ręki. Tydzień temu w ramach BGŻOptima Cup odbyły się już regaty kitesurfingowe, natomiast w połowie sierpnia rozegrany zostanie turniej siatkówki plażowej.

Amatorski turniej tenisowy rozgrywany jest każdego roku od początku istnienia Hotelu Bryza i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród gości wypoczywających w Juracie. System rozgrywek w turnieju Bryza BGŻOptima Cup umożliwia udział w zawodach zarówno zaawansowanym, jak i początkującym graczom. To doskonała propozycja aktywnego wypoczynku zarówno dla rodziny, jak i dla grupy przyjaciół, którzy chcą wspólnie spędzić czas podczas wypoczynku nad morzem. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie zostało wsparte przez BGŻOptima.

BGŻOptima Cup to inicjatywa mająca zachęcić poprzez aktywność fizyczną do oszczędzania i inwestowania, również podczas wakacji. Wybór dyscyplin, czyli kitesurfing, tenis ziemny i siatkówka plażowa nie był przypadkowy. Różnorodność dyscyplin pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie podczas wypoczynku nad morzem. Warto pomyśleć już w tej chwili nad swoją przyszłością oraz zaplanować kolejne wymarzone wakacje. Dlatego zwycięzcy poszczególnych zawodów otrzymają nagrody pieniężne w postaci wysokooprocentowanych lokat w BGŻOptima, na kwoty od 1000 do 1500 zł, które dodatkowo przyniosą im 4 zysku w skali roku po trzech miesiącach. – Misją BGŻOptima jest oszczędzanie. Chcemy, aby również w czasie wakacji ten temat był obecny. Dlatego zdecydowaliśmy się na wsparcie cyklu imprez sportowych, które realizowane będą pod nazwą BGŻOptima Cup. Aby zachęcić wypoczywających na Helu do oszczędzania, nagrodami są pieniądze na lokatach o jednym z najwyższych na rynku oprocentowaniu. Oczywiście każdy, nie tylko triumfator zawodów, może otworzyć sobie taką lokatę otrzymując atrakcyjne oprocentowanie 4 proc. w skali roku dla kwot do 20 000 złotych” – mówi Radosław Kozłowski, Dyrektor Marketingu BGŻOptima.

Uroczystym zwieńczeniem amatorskiego turnieju tenisa ziemnego jest bankiet w restauracji letniej „Markiza’” z widokiem na morze. Tradycyjne puchary oraz upominki dla zwycięzców wręczy Wice Prezesa Zarządu Hotelu Bryza – Pan Krzysztof Dubrow. Nagrodami dla finalistów turnieju Bryza BGŻOptima CUP są gratyfikacje finansowe ufundowane przez BGŻOptima. Premia finansowa za zwycięstwo w amatorskim turnieju tenisowym Bryza BGŻOptima Cup jest wypłacana na rachunek Lokaty Bezkarnej BGŻOptima.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w zawodach zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie www.optimacup.pl. Bieżące informacje o zawodach w Juracie  śledzić można na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/267159580154784/

Źródło: BGŻOptima