BOŚ podnosi oprocentowanie depozytów

BOŚ podnosi oprocentowanie depozytów
Fot. Materiały prasowe BOŚ
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Ochrony Środowiska uruchomił 5. edycję promocji „EKOkonto Oszczędnościowe bez ograniczeń” i podwyższył oprocentowanie depozytów gromadzonych na tym rachunku.

Od 26 września klienci, którzy zgromadzili na EKOkoncie środki do 200 tys. zł, mogą zyskać 7,2% w skali roku. Nadwyżki salda powyżej 200 tys. zł do 1 mln zł będą oprocentowane na poziomie 6%, zaś ponad 1 mln zł na poziomie 4%. Promocja potrwa do 30 listopada br.

Czytaj także: Lokaty w bankach na 16,1 procent?

— Stale monitorujemy rynek, by oferować naszym klientom jak najatrakcyjniejsze produkty oszczędnościowe. Do oszczędzania razem z BOŚ zachęcamy zarówno dotychczasowych klientów, jak i nowe osoby, stąd wszystkim proponujemy te same warunki promocji — powiedział Robert Kasprzak, wiceprezes zarządu BOŚ.

Nowe stawki oprocentowania

Promocyjne, progowe oprocentowanie w ramach 5. edycji „EKOkonta Oszczędnościowego bez ograniczeń” wynosi:

•                7,20% rocznie dla salda do 200 000 zł (włącznie),

•                6,00% rocznie dla nadwyżki środków ponad 200 000 zł do 1 000 000 zł (włącznie),

•                4,00% rocznie dla nadwyżki środków ponad 1 000 000 zł.

Nowe stawki oprocentowania dotyczą również środków zdeponowanych na „EKOkoncie oszczędnościowym” już wcześniej (w ramach 4. edycji promocji). Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów indywidualnych BOŚ. Klienci mogą wpłacać i wypłacać środki z EKOkonta w każdym momencie bez utraty odsetek. EKOkonto można założyć w każdej placówce i przez stronę internetową banku.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska / BOŚ Bank