BLIK w Citi Handlowym

BLIK w Citi Handlowym
Aplikacja mobilna Citi Handlowy Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Citi Handlowy udostępnił swoim klientom BLIKA. Mogą już szybko i bezpiecznie płacić w internecie oraz sklepach stacjonarnych, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów, a także realizować przelewy na telefon BLIK.

Popularność BLIKA wśród klientów bankowych aplikacji mobilnych wciąż bardzo szybko rośnie, na koniec trzeciego kwartału br. aktywnie korzystało z niego 8,6 mln osób – to połowa wszystkich użytkowników regularnie wykorzystujących bankowe aplikacje w Polsce. Dostęp do BLIKA mają już obecnie klienci wszystkich banków w naszym kraju.

Czytaj także: BLIK: prawie 200 mln transakcji oraz 8,6 mln aktywnych użytkowników w III kwartale 2021 roku >>>

– Cieszymy się, że BLIK dołączył do płatności mobilnych, z których mogą korzystać nasi klienci – mówi Tomasz Makowski, dyrektor biura produktów bankowości zdalnej w Citi Handlowy.

Transakcje przy pomocy kodu BLIK są już dostępne zarówno dla posiadaczy konta osobistego, jak i kart kredytowych Citi Handlowy.

– Aby z nich korzystać, wystarczy uruchomić aplikację Citi Mobile – dodaje.

Gdzie można płacić BLIKIEM?

Klienci Citi Handlowego mogą płacić BLIKIEM w całym polskim e-commerce oraz coraz większej liczbie zagranicznych platform zakupowych, w terminalach płatniczych w sklepach stacjonarnych, a także wypłacać gotówkę z ponad 20 tys. bankomatów w całym kraju. Mogą również korzystać przelewu na telefon BLIK – czyli przesyłać pieniądze do innego użytkownika bez konieczności wpisywania jego numeru rachunku bankowego, a podając tylko numer telefonu.

Czytaj także: Płatności zbliżeniowe BLIK w Santander Bank Polska >>>

To dla nas ważny moment – BLIK jest obecnie dostępny powszechnie, dla wszystkich użytkowników bankowych aplikacji mobilnych w Polsce.

– Cieszymy się, ze od teraz z najlepszego mobilnego systemu płatności mogą korzystać klienci Citi Handlowego- mówi Adam Kokoszkiewicz, dyrektor d epartamentu sprzedaży w Polskim Standardzie Płatności, operatorze BLIKA.

Najpopularniejszy system płatności moblinych w Polsce

BLIK w ciągu 6 lat obecności na rynku stał się najpopularniejszym systemem płatności mobilnych w Polsce. Kwartalnie BLIKIEM realizowane jest już prawie 200 mln transakcji o wartości blisko 27 mld zł. Rozwiązanie dostępne jest dla wszystkich klientów bankowych aplikacji mobilnych w Polsce. Za rozwój systemu odpowiada spółka Polski Standard Płatności (PSP).

Źródło: BLIK