Biuro Maklerskie Alior Banku Partnerem Merytorycznym Letniej Szkoły Giełdowej

Biuro Maklerskie Alior Banku Partnerem Merytorycznym Letniej Szkoły Giełdowej
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Biuro Maklerskie Alior Banku chętnie angażuje się w projekty edukacyjne mające na celu poszerzenie wiedzy z zakresu giełdy i inwestowania. Dlatego też, broker Alior Banku został Partnerem Merytorycznym Letniej Szkoły Giełdowej, organizowanej przez Fundację GPW i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Tegoroczna edycja odbywa się w formule online i potrwa do 31 sierpnia. Podczas wydarzenia w roli prelegenta wystąpi jeden z ekspertów Biura Maklerskiego Alior Banku.

– Biuro Maklerskie od lat wspiera i uczestniczy w inicjatywach edukacyjnych, promujących zdobywanie lub poszerzanie wiedzy na temat inwestycji. Zdecydowaliśmy się więc na udział naszego eksperta w roli prelegenta i zaangażowanie w inicjatywę Letniej Szkoły Giełdowej. Ma to na celu przybliżenie kluczowych zagadnień związanych z samodzielnym inwestowaniem w instrumenty finansowe. Projekt skierowany jest zarówno do początkujących jak i średniozaawansowanych inwestorów giełdowych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką inwestycji na rynkach kapitałowych – mówi Grzegorz Koczwara, Menedżer Zespołu Maklerskiego z Biura Maklerskiego Alior Banku.

10 bezpłatnych szkoleń online

W ramach realizowanego projektu odbędzie się 10 bezpłatnych szkoleń online prowadzonych przez ekspertów i praktyków rynku kapitałowego. Uczestnicy będą mieć możliwość nabycia wiedzy o podstawowych kwestiach dotyczących funkcjonowania giełdy. Poruszone zostaną zagadnienia związane z budową portfela inwestycyjnego, zasadami inwestowania w instrumenty pochodne, kluczowymi aspektami analizy fundamentalnej i technicznej przy wyborze spółek, a także prawnym aspektem inwestowania. 

Czytaj także: GPW rozpoczyna nową edycję gry giełdowej, pula nagród to 30 tys. złotych >>>

Wśród prelegentów znajdzie się przedstawiciel Biura Maklerskiego Alior Banku – Marcin Brendota, licencjonowany Doradca Inwestycyjny, Ekspert ds. Analiz. Poprowadzi panel pt.: „Analiza fundamentalna – które akcje kupić?”. Webinarium odbędzie się 13 lipca o godzinie 14.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracja uczestników dostępne są na stronie organizatora Letniej Szkoły Giełdowej.

Źródło: Alior Bank