Bankowość korporacyjna wchodzi na Citi Mobile

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

city.handlowy.01.268x188Citi Handlowy, jeden z wiodących banków w obszarze rozwiązań bankowości mobilnej, przygotował wersję na telefony komórkowe dla swoich klientów korporacyjnych. Od kwietnia bankowość elektroniczna dla tego segmentu zyskuje nową funkcjonalność: CitiDirect Mobile.

CitiDirect Mobile pozwala na dostęp do systemu bankowego za pomocą telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń mobilnych. Umożliwia łatwe i bezpieczne zarządzanie finansami firmy z praktycznie dowolnego miejsca. Na potrzeby usługi przygotowano nowy, intuicyjny interfejs, pozwalający na dokonywanie takich operacji jak: autoryzacja transakcji, zwolnienie transakcji, tworzenie ich listy do autoryzacji oraz autoryzacja listy transakcji, sprawdzanie salda rachunku, podgląd szczegółów transakcji, wyszukiwanie płatności.

Te funkcjonalności stworzono z myślą o kadrze kierowniczej – mając do nich dostęp managerowie mają możliwość lepszego zarządzania rachunkami. Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową, obsługiwaną przez tablety oraz smartfony z systemami operacyjnymi: BlackBerry, Apple iOS, Android, Windows, Symbian. Co ważne, CitiDirect Mobile nie wiąże się z żadnym dodatkowym kosztem dla klientów.

Jak mówi Katarzyna Bajerowska, Dyrektor Centrum Produktów Zarządzania Środkami Finansowymi i Finansowania Handlu Citi Handlowy: „Nasze rozwiązania tworzymy w trosce o wygodę Klientów. Takim przykładem jest rozwój naszej bankowości elektronicznej dla korporacji. Widać, że lokalni konsumenci stają się coraz większymi fanami innowacyjnych rozwiązań – według ostatnich danych już 10 mln Polaków korzysta z bankowości elektronicznej, a 7 mln ma smartfony – i nie można nie podążać za tym trendem.”

Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych Citi Handlowy, Piotr Kosno dodaje: „W ostatnim czasie nasz Bank uczestniczył w dużej ilości spektakularnych transakcji. Nie zapominamy jednak o rozwiązaniach systemowych. W innych krajach klienci korporacyjni już od jakiegoś czasu z powodzeniem korzystają z mobilnej bankowości Citi. Myślę, że będzie cieszyć się równie dużym zainteresowaniem w Polsce.”

Źródło: Citi Handlowy