Banki spółdzielcze SGB z nowymi kartami prepaid dla dzieci

Banki spółdzielcze SGB z nowymi kartami prepaid dla dzieci
Fot. SGB
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Banki spółdzielcze SGB 1 grudnia wprowadziły prepaidowe karty Mastercard dla dzieci od 7. roku życia.

Graficzna strona najnowszej oferty kierowanej do najmłodszego pokolenia klientów bankowości spółdzielczej bardzo dobrze odpowiada młodzieżowym trendom. Dzieci, które kochają zwierzęta, z pewnością docenią ekspresyjny wizerunek wilka na swojej karcie płatniczej. Wielu zwolenników znajdzie też zapewne dowcipny rysunek z kozą oraz grafika nawiązująca do najmodniejszych emotikonów – symbolu współczesnego języka młodej generacji. A szalone, kolorowe arbuzy na karcie płatniczej? Dlaczego nie? Kto nie lubi arbuzów?

Nowe wizerunki kart

Przebojowa kolorystyka, która powinna trafić w gusta również starszej młodzieży. To ważne, bo najnowsze grafiki klienci banków SGB mogą wybrać również dla młodzieżowej karty debetowej (Visa lub Mastercard).

Czytaj także: Aplikacja SGB Mobile z dostępem do programu Mastercard Bezcenne Chwile >>>

– Nowe wizerunki kart przygotowaliśmy we współpracy z pracownikami banków spółdzielczych SGB – podkreśla Ewelina Ignaczak, dyrektorka Biura Marketingu i Komunikacji SGB-Banku SA. – Chcemy przy tej okazji rozpocząć działania edukacyjne skierowane do najmłodszej grupy naszych klientów. Skupiamy się na najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. W specjalnie przygotowanych broszurkach, które są dostępne w bankach spółdzielczych SGB, wyjaśniamy co oznaczają informacje na karcie i pokazujemy jak bezpiecznie korzystać z kart w bankomatach czy kupować nimi przez internet.

Banki spółdzielcze SGB skoncentrowane na najmłodszych klientach

Banki spółdzielcze SGB, zgodnie ze swoją strategią „Otwieramy przyszłość”, coraz mocniej koncentrują swoją uwagę na klientach z najmłodszego pokolenia. W minionym roku dużym zainteresowaniem cieszył się nowy, minimalistyczny wzór karty młodzieżowej dla klientów w wieku 13-25 lat. Tym razem oferta skierowana jest do odbiorców jeszcze młodszych.

– Wiemy, że młode osoby coraz częściej chcą mieć swoją własną kartę i – jeśli tylko rodzic czy opiekun się na to zgadza – mogą ją dostać u nas. Chcemy zaopiekować potrzeby wszystkich grup wiekowych– zauważa Jakub Pękacz, dyrektor Biura Klienta Indywidualnego i Płatności SGB-Banku SA.

O prepaidową kartę dla dziecka może wystąpić jego rodzic lub opiekun prawny. Można ją zamówić w wybranych bankach grupy SGB, które wdrożyły wydawnictwo do swojej oferty.

Źródło: Spółdzielcza Grupa Bankowa / SGB