Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców: Bank i firma bliska komitywa

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie został laureatem głównym XIII edycji konkursu "Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców", zdobywcą złotej statuetki i Godła Promocyjnego wraz z 5 Złotymi Gwiazdami.

Tytuł laureata wraz ze złotą statuetką otrzymał Bank Spółdzielczy w Namysłowie, diamentową statuetkę – Nadsański Bank Spółdzielczy i Bank Spółdzielczy w Brańsku.

 

Godło Promocyjne „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” sprzyja budowie silnych więzi banków z sektorem MŚP, a uczestnicy konkursu są postrzegani jako naturalni partnerzy przedsiębiorców.

Konkurs organizują Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko- Amerykańska Fundacja Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw. W 2011 r. ocenie kapituły poddało się 20 banków spółdzielczych, 4 banki uniwersalne i 10 oddziałów bankowych. Konkurs nakładał na uczestników obowiązek przedstawienia pisemnej prezentacji, którą szczegółowo analizowali niezależni eksperci. Uczestnicy zakwalifikowani do drugiego etapu byli oceniani na podstawie wniosków z audytów w placówkach bankowych oraz wyników badań opinii klientów.

 

W Polsce działa aktywnie 1,8 mln mikro, małych i średnich firm (zarejestrowanych w GUS jest ok. 3,5 mln), 99 proc. to firmy mikro (zatrudniające do 9 osób) i małe (od 10 do 49), a 0,8 proc. – firmy średnie (od 50 do 249 osób). Sektor MŚP wytwarza ponad 55 proc. produktu krajowego brutto przypadającego na korporacje.

 

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI