Bank Pekao ze specjalną ofertą dla studentów

Bank Pekao ze specjalną ofertą dla studentów
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Jak wynika z raportu WIB i ZBP Portfel studenta, pandemia zmieniła strukturę budżetu studentów. Nastąpiło czasowe zamrożenie dodatkowych źródeł dochodów z tzw. pracy dorywczej, które mogło wpłynąć na ogólną sytuację finansową młodych. Stąd brak kosztów obsługi bankowej oraz dodatkowe bonusy związane z codziennym bankowaniem stają się jeszcze ważniejszym elementem oferty, informuje Bank Pekao.

W Banku Pekao młodzi do 26 roku życia nie płacą za prowadzenie Konta Przekorzystnego, posiadanie wielowalutowej karty debetowej oraz wypłacają środki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez żadnych dodatkowych opłat – i  to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Dodatkowo karta do konta zapewnia najniższe kursy walut na poziomie średnich kursów NBP przy płatnościach za granicą, w tym w Internecie. Właśnie dlatego, że bankowanie dla młodych i studentów jest za 0 zł, to Konto Przekorzystne jest   doceniane zarówno przez klientów, jak i niezależnych ekspertów.

Dodatkowe korzyści

Ponadto klienci Pekao zyskują wiele dodatkowych korzyści – m.in. zniżki
w ramach Galerii rabatów, otrzymują także 4000 punktów powitalnych za zapisanie się do  programu Mastercard Bezcenne Chwile (promocja do 31 marca 2022), dzięki czemu dwa razy szybciej zbierają punkty i wymieniają je na nagrody. Mogą także otrzymać do 1500 zł w Programie Polecam Przekorzystnie. Nowi klienci Banku Pekao, którzy do 31.03.2022 r. zawrą pierwszą umowę o Konto Przekorzystne wraz z pierwszą umową o Konto Oszczędnościowe, mogą również skorzystać z promocji, w ramach której jego oprocentowanie wyniesie 2,5% w skali roku do 20 tys. złotych aż przez 6 miesięcy.

Aplikacja PeoPay

Dla młodych możliwość zdalnego zarządzania finansami jest bardzo ważna, zwłaszcza za pośrednictwem aplikacji bankowych, których popularność w tej grupie użytkowników stale rośnie. Co najmniej raz dziennie z aplikacji bankowej korzysta w Polsce co trzeci student (34 proc.), a blisko połowa z nich (49 proc.) wskazuje, że aplikacja mobilna jest im potrzebna minimum raz w tygodniu. Potwierdzają to także dane Pekao. Niemal 85 proc. posiadaczy Konta Przekorzystnego w wieku 19-26 lat używa aplikacji mobilnej PeoPay przynajmniej raz w tygodniu.

Aplikacja PeoPay umożliwia nie tylko płacenie za zakupy telefonem, czyli Google Pay, Apple Pay lub BLIK, ale także zakup biletu komunikacji miejskiej bez potrzeby szukania biletomatu lub kiosku.

Najnowsza kampania internetowa Banku Pekao

Zalety Konta Przekorzystnego oraz aplikacji PeoPay pokazuje najnowsza kampania internetowa Banku Pekao skierowana do osób młodych, w tym studentów. Jej wsparciem jest specjalna promocja, trwająca do 31.03.2022 r., dzięki której nowi klienci banku w wieku od 18 do 26 lat mogą otrzymać w łatwy sposób 200 zł premii. Wystarczy, że założą konto na selfie
z kartą debetową Mastercard, bankowością elektroniczną Pekao24, aplikacją PeoPay oraz dokonają w każdym z trzech pierwszych miesięcy od otwarcia rachunku minimum 5 transakcji kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.

Czytaj także: Bank Pekao: płatności za parkingi już w aplikacji PeoPay >>>

Pierwsze 50 zł uczestnik promocji otrzyma od banku już w następnym miesiącu od otwarcia konta. Pozostałe 150 zł dostanie, jeśli dokona 5 transakcji w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta. Łącznie może dostać cztery przelewy po 50 zł i tym samym zyskać w sumie aż 200 zł.

– Dla studentów ważne jest posiadanie bezwarunkowo bezpłatnego konta i karty oraz możliwość dokonywania wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą bez opłat. Równie istotne jest dla nich to, aby konto i aplikacja mobilna były w pełni funkcjonalne, np. umożliwiały płatności telefonem i Blikiem czy zakup biletów komunikacji miejskiej, oraz aby zapewniały im dodatkowe korzyści w postaci np. dostępu do programów zniżkowych czy edukacyjnych. Takie właśnie jest Konto Przekorzystne, które w rankingach najlepszych kont dla młodych zajmuje czołowe miejsce. Zaufało nam już ponad 500 tys. z nich, co jest najlepszą rekomendacją na rzecz skorzystania z naszej oferty. Wystarczy pobrać aplikację PeoPay
i otworzyć konto na selfie – mówi Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

V edycja programu rozwojowego „OK,GO!”

Z myślą o młodych i studentach Bank Pekao uruchomił również V edycję programu rozwojowego „OK,GO!” we współpracy z ICAN Institute. „OK,GO!” to innowacyjna i unikalna forma edukacji on-line dla studentów wyższych uczelni, którzy są na początku swojej ścieżki zawodowej. Dzięki szkoleniom dostępnym na platformie „OK,GO” mogą zdobyć wiedzę
i umiejętności, które pozwolą im skutecznie wyróżnić się w momencie wejścia na rynek pracy. W celu otrzymania kodu dostępu do platformy, należy otworzyć Konto Przekorzystne dla młodych z kartą do konta i wyrazić niezbędne zgody marketingowe oraz zgłosić swój udział w promocji. Po otrzymaniu kodu dostępu do platformy szkoleniowej i po dokonaniu rejestracji można wybrać 1 z 29 modułów szkoleniowych z 6 obszarów tematycznych – biznes i finanse, efektywność osobista, komunikacja w biznesie, marketing i sprzedaż, zarządzanie
i przywództwo oraz zarządzanie strategiczne. Na każdy kolejny moduł młody klient Banku Pekao otrzyma 75 proc. zniżki. Studenci, oprócz szkoleń, mogą korzystać także z innych materiałów edukacyjnych dostępnych na platformie takich jak: nagrania wideo, audio, podcasty, materiały z konferencji i webinariów, studia przypadku, raporty biznesowe oraz badania.

Promocja trwa do 31.12.2022 r.

Źródło: Bank Pekao SA