Bank Pekao: wakacyjne rabaty i rozwiązania dla podróżujących

Bank Pekao: wakacyjne rabaty i rozwiązania dla podróżujących
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rozpoczął się okres letniego wypoczynku. Wielu Polaków w obawie przed pandemią planuje urlop w kraju, ale nie brakuje też chętnych na zagraniczne wycieczki. Zarówno dla pierwszych, jak i drugich, Pekao przygotowało atrakcyjną ofertę rabatów, która pozwoli szybko i sprawnie zorganizować wakacje - zarezerwować nocleg czy wynająć samochód. Dla osób podróżujących za granicę, bank proponuje kartę rewolucyjną do Konta Przekorzystnego z gwarancją niskich kursów walutowych oraz bezpłatnych bankomatów, a także dostęp do internetowego kantoru walutowego.
Dla osób podróżujących za granicę @BankPekaoSA proponuje kartę rewolucyjną do Konta Przekorzystnego z gwarancją niskich kursów walutowych oraz bezpłatnych bankomatów #BankPekao #Pekao

Skromny pokój w górskiej chatce, przyczepa kempingowa nad morzem lub luksusowe SPA na Mazurach? Będąc klientem Pekao, niezależnie od potrzebnego zakwaterowania, można zapłacić za pobyt mniej. Bank, w ramach Galerii Rabatów, zachęca do skorzystania z wakacyjnych zniżek w wysokości nawet 15 proc. na wynajem miejsc noclegowych w Polsce i na świecie przez Booking.com, Interhome czy Sun&Snow, a także apartamentów w wybranych prestiżowych hotelach i SPA zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ponadto, osoby, które chcą aktywnie zwiedzać i łatwo przemieszczać się z miejsca na miejsce, mogą skorzystać z rabatów na wynajem aut poprzez Rentalcars.com, Car-Rental.pl czy Europcar. Oferta jest dostępna do końca sierpnia br., a jej szczegóły znajdują się na stronie rabatypekao.pl.

Czytaj także: Bank Pekao wprowadzi do oferty program dopłat BGK dla przedsiębiorców >>>

– Wakacje z Bankiem Pekao mogą być nie tylko przyjemne, ale i tańsze. Staramy się tak kształtować program rabatowy, aby jak najlepiej odpowiadał na bieżące potrzeby naszych klientów. Wiemy, że wielu z nich, po długim czasie przymusowej kwarantanny w domach, marzy o spokojnych wakacjach oraz oderwaniu się od pracy i codzienności. Chcemy pomóc zorganizować ten czas jak najlepiej – zarówno w kraju, jak i za granicą – wyjaśnia Tomasz Molenda, dyrektor Biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych w Banku Pekao S.A.

Rozwiązania dla osób, które planują urlop za granicą

Bank Pekao ma w swojej ofercie także rozwiązania dla osób, które planują urlop za granicą. Klienci posiadający kartę rewolucyjną do Konta Przekorzystnego, dzięki przeliczaniu transakcji bezpośrednio po średnich kursach Mastercard, mają gwarancję niskich kursów – bez dodatkowej prowizji banku czy opłat za przewalutowanie. Mogą płacić bezpośrednio z konta w złotówkach, a także z kont w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich i frankach szwajcarskich. Co ważne, bank nie pobiera opłaty za rewolucyjną kartę wielowalutową, pod warunkiem dokonania za jej pomocą minimum jednej transakcji w miesiącu i wpływu na konto w wysokości min. 500 zł. Ponadto, klienci Pekao nie płacą za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą. Osoby do 26 roku życia mogą natomiast bezwarunkowo korzystać z kart rewolucyjnych bez opłat za prowadzenie i wypłacać środki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą bez prowizji banku.

Czytaj także: Bank Pekao: zdalne otwieranie konta i inne cyfrowe udogodnienia dla mikroprzedsiębiorców >>>

Dodatkowo, bank umożliwia wymianę walut po atrakcyjnych kursach w każdym miejscu i o każdej porze w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji PeoPay. W Kantorze Pekao 24, do którego dostęp jest bezpłatny i w pełni online, istnieje możliwość prowadzenia rachunku w aż 14 walutach. Klient może bez dodatkowych kosztów natychmiast realizować transakcje i dysponować pieniędzmi od razu po ich zatwierdzeniu.

Źródło: Bank Pekao SA