Bank Pekao umożliwił klientom zdalne korzystanie z oferty funduszy Pekao TFI

Bank Pekao umożliwił klientom zdalne korzystanie z oferty funduszy Pekao TFI
Fot. stock.adobe.com/pvl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W trosce o wygodę i bezpieczeństwo klientów Bank Pekao umożliwił skorzystanie z oferty funduszy inwestycyjnych Pekao TFI bez konieczności wizyty w oddziale. Umowę w zakresie usługi przyjmowania i przekazywania zleceń będzie odtąd można zawrzeć online za pośrednictwem serwisu Pekao24.

Klienci Banku Pekao mogą już podpisać umowę o przyjmowanie i przekazywanie zleceń oraz nabywać fundusze Pekao TFI bez wychodzenia z domu – za pośrednictwem Pekao24. Wystarczy zalogować się do serwisu. Inwestowanie w jednostki uczestnictwa funduszy Pekao TFI oczywiście również może odbywać się zdalnie – na komputerze, smartfonie lub tablecie. Wyjątek stanowią klienci Banku Pekao, którzy posiadają w banku konto, ale założyli je na selfie – aby w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności, muszą wcześniej zweryfikować swoją tożsamość w oddziale.

Czytaj także: Wiceprezes Pekao TFI: warto szykować się na inwestowanie w warunkach rosnącej inflacji >>>

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, umożliwiliśmy zdalne otwieranie rejestrów w funduszach Pekao TFI.

– Od tej pory weryfikacja tożsamości odbywa się za pośrednictwem Pekao24, tak aby cały proces był możliwie jak najprostszy, jak najszybszy i jak najbardziej intuicyjny. Mamy nadzieję, że to udogodnienie ułatwi samodzielne inwestowanie i zachęci jeszcze większą liczbę klientów do korzystania z szerokiej oferty Pekao TFI – powiedział Jarosław Fuchs, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A.

Oferta Pekao TFI

Na bogatą i różnorodną ofertę Pekao TFI składa się kilkadziesiąt funduszy inwestujących zarówno na rynku polskim, jak i na światowych rynkach kapitałowych. Fundusze Pekao TFI pozwalają na dokonywanie wpłat i wypłat w złotówkach, euro oraz dolarach amerykańskich. Zróżnicowana polityka inwestycyjna funduszy Pekao TFI daje możliwość lokowania kapitału nawet najbardziej wymagającym klientom. Różnorodność funduszy pozwala na zbudowanie własnego portfela funduszy dopasowanego do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Ogromną zaletą jest fakt, że fundusze Pekao TFI dają możliwość inwestowania na różnych rynkach kapitałowych.

Dodatkowo Bank Pekao przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów. Za nabycie, zamianę i konwersję funduszy Pekao TFI dla zleceń składanych w serwisie Pekao24 do dnia 30 września 2021 r. Bank obniża opłatę o 100%. W praktyce oznacza to możliwość inwestowania bez opłaty manipulacyjnej.

Źródło: Bank Pekao SA