Bank Pekao startuje z programem poleceń. Do zyskania 1500 zł

Bank Pekao startuje z programem poleceń. Do zyskania 1500 zł
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao wystartował ze swoim pierwszym programem poleceń - Polecam Przekorzystnie. Bank z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem swoich klientów. Pokazują to między innymi badania zachowań i preferencji konsumentów przeprowadzane przez firmę doradczą Bain & Company.
.@BankPekaoSA wystartował ze swoim pierwszym programem poleceń - #PolecamPrzekorzystnie #Pekao #BankPekao

Klienci banku szczególnie doceniają Konto Przekorzystne. Osoby, które zdecydowały się na otwarcie rachunku, wysoko oceniają nie tylko samą ofertę, ale także bieżącą współpracę. W efekcie, ponad połowa z nich poleciłaby usługi Pekao swoim najbliższym. Ten trend jest szczególnie widoczny wśród młodych klientów. Blisko 40 proc. osób do 26. roku życia założyło Konto Przekorzystne z polecenia, a wśród starszych użytkowników co piąty otworzył rachunek dzięki rekomendacji bliskich lub znajomych.

Bank Pekao zdecydował się na uruchomienie pierwszego w swojej historii programu poleceń klientów – Polecam Przekorzystnie. Każdy klient za jedno polecenie może liczyć na nagrodę w wysokości 100 zł. Warunek jest jeden – polecona osoba powinna otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. Użytkownicy mogą rekomendować cztery rodzaje rachunków będących w ofercie banku: Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes.

Program dla dotychczasowych i nowych klientów

W programie Polecam Przekorzystnie mogą uczestniczyć zarówno dotychczasowi klienci, jak również ci, którzy założą konto w okresie trwania promocji. Aby wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.pekao.com.pl/mgm/.

Czytaj także: Znów „Bierz życie za rogi”. Nowa odsłona kampanii Banku Pekao >>>

W ramach akcji należy jedynie pamiętać o przekazaniu poleconej osobie kodu, którym – dla ułatwienia – jest numer telefonu podawany podczas rejestracji w programie. Konto można otworzyć w oddziałach banku w całej Polsce lub online, za pomocą selfie w aplikacji mobilnej PeoPay. Każdy klient banku może polecić konto maksymalnie 15 osobom, czyli zyskać nawet 1500 zł.

Osoba polecana również zyskuje

Osoba polecana również zyskuje, korzystając z aktualnych promocji przygotowanych dla nowych klientów. Obecnie osoby polecone, które zdecydują się na otwarcie Konta Przekorzystnego mogą liczyć na 200 zł bonusu na start i aż 3 proc. na koncie oszczędnościowym do 30 tys. zł. przez pierwsze cztery miesiące. Natomiast klienci otwierający rachunek w ramach Konta Przekorzystnego Biznes mogą skorzystać z promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay”. Po założeniu konta nowy klient może także od razu przystąpić do programu i zacząć polecać swoich najbliższych, zyskując na rekomendacji kont w Pekao. Promocja w ramach programu poleceń klientów trwa do 31.03.2020 roku.

Źródło: Bank Pekao SA