Bank Pekao: stałe oprocentowanie i wymagany niższy wkład własny w ofercie kredytu mieszkaniowego

Bank Pekao: stałe oprocentowanie i wymagany niższy wkład własny w ofercie kredytu mieszkaniowego
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Decyzja o zakupie własnego mieszkania z pomocą kredytu hipotecznego jest często jedną z najważniejszych podejmowanych w życiu – warto dobrze sprawdzić oferty przed jej podjęciem. Klienci Banku Pekao mogą skorzystać z cieszącej się coraz większym zainteresowaniem oferty stałego oprocentowania, teraz dodatkowo z promocją 0% prowizji i z możliwością finansowania nawet 90% wartości nieruchomości.

Stałe oprocentowanie kredytu to nadal nowość na polskim rynku, ale klienci coraz częściej o nie pytają. Dokonując wyboru takiej oferty, mają pewność, że przez ustalony okres ich rata się nie zmieni. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze planowanie wydatków, bez obaw o zmiany stóp procentowych. Korzystając z oferty Banku Pekao, kredytobiorcy mogą liczyć na stałe oprocentowanie od 3,45%, które będzie obowiązywało przez okres pierwszych 5 lat (60 rat kredytu) z możliwością przedłużenia na kolejne 5-letnie okresy. Teraz dostępna jest także promocja, dzięki której klienci, którzy zdecydują się na kredyt, mogą skorzystać z opcji „prowizja 0%” nie płacąc opłaty za przygotowanie i zawarcie umowy. 

Kredyt także ze zmiennym oprocentowaniem

Bank Pekao proponuje kredytobiorcom także ofertę ze zmiennym oprocentowaniem, w przypadku której wciąż można liczyć na marżę już od 1,95% i możliwość braku prowizji. Teraz klienci mogą też starać się o uzyskanie wyższej kwoty finansowania dzięki obniżeniu wymogu w zakresie minimalnego poziomu wkładu własnego – teraz może wynieść nawet 10%. 

Czytaj także: Bank Millennium wprowadził do oferty kredyt hipoteczny z okresowo stałą stopą procentową >>>

– Przygotowując ofertę, zwracamy uwagę, aby była jasna i zrozumiała dla klienta a jednocześnie elastyczna. To pozwala dostosować kredyt do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów, zapewniając im komfort dokonywanego wyboru. Dzisiaj złożenie wniosku o kredyt mieszkaniowy jest bardzo proste, chociaż wielu klientom kredyt hipoteczny wciąż kojarzy się szeregiem formalności i licznymi wizytami w banku. W Banku Pekao klienci mogą złożyć wniosek bez wychodzenia z domu, a profesjonalny doradca hipoteczny pomoże dostosować parametry kredytu do potrzeb klienta, przejść przez cały proces i poinformuje o decyzji kredytowej. Warto sprawdzić naszą ofertę – samo złożenie wniosku i uzyskanie decyzji kredytowej nie wiąże się z żadnymi kosztami dla klienta a ułatwia podjęcie decyzji wśród dostępnych ofert i możliwości – mówi Piotr Gołąbdyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.

Kalkulator online „Szybka rata”

Dostępny na stronie internetowej Pekao kalkulator online „Szybka rata”, pomoże ustalić wysokość raty. Wniosek kredytowy można złożyć w dowolnej placówce Banku Pekao lub zdalnie. Skan wniosku oraz innych potrzebnych dokumentów wystarczy przesłać mailem lub z wykorzystaniem bankowości internetowej Pekao24. Klient może liczyć także na kompleksowe wsparcie doradcy hipotecznego online. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy w oddziale, do którego klient zapraszany jest dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. 

Czytaj także: Kredyt mieszkaniowy, jak kupić sobie święty spokój za kilkadziesiąt złotych miesięcznie na pięć lat?

Kredyt hipoteczny Banku Pekao S.A. doceniany jest również przez branżowych ekspertów. W 2020 r. roku zwyciężył w rankingu Złoty Bankier, organizowanym przez redakcje Pulsu Biznesu i Bankier.pl. Oferta Pekao uznana została za najlepiej dopasowaną do osób z różnych grup wiekowych. Została doceniona nie tylko za atrakcyjne warunki cenowe, ale również za prostotę i czytelność, a także elastyczność.

Źródło: Bank Pekao SA