Bank Pekao rusza z kampanią pożyczki gotówkowej i nowej Karty Kredytowej z Żubrem

Bank Pekao rusza z kampanią  pożyczki gotówkowej i nowej Karty Kredytowej z Żubrem
Fot. stock.adobe.com/Fotokon
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao rusza z nową kampanią reklamową dwóch flagowych produktów. W myśl hasła „Bierz życie za rogi” bank chce pomóc klientom w realizacji swoich planów – tych większych przy pomocy pożyczki gotówkowej i tych nieco mniejszych, możliwych do zrealizowania z nową Kartą Kredytową z Żubrem.

– Do zrealizowania kampanii o spełnianiu marzeń Bank Pekao S.A. zaprosił Kubę Michalczuka – młodego, utalentowanego reżysera filmu „Teściowe”. W ramach kampanii powstał 30-sekundowy spot, który opowiada historię dwóch fanów motoryzacji, ojca i syna. – mówi Jorge Sanchez Kłosiński, dyrektor Biura Marketingu w Banku Pekao S.A. Ojciec decyduje się wziąć pożyczkę w Banku Pekao i dzięki niej realizuje swój plan, kupując upragniony terenowy samochód. Tymczasem syn chce być jak tata i też marzy o swoim aucie. Ojciec spełnia jego dziecięce marzenie dzięki nowej Karcie Kredytowej z Żubrem – ku wielkiej radości syna kupuje mu mini-wersję swojej „terenówki”.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczka gotówkowa z prowizją 0% i atrakcyjnym RRSO 9,9% będzie dostępna dla nowych oraz obecnych klientów, którzy nie posiadają w banku pożyczek gotówkowych od 01.01.2022 r. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel np. zakup samochodu, wyjazd na wakacje, czy remont mieszkania. Minimalna kwota pożyczki to 1 000 zł maksymalna do 250 000 zł. Można ją rozłożyć maksymalnie na 36 miesięcznych rat. Dobrowolna karencja pozwoli odłożyć spłatę pożyczki o 3 miesiące i dzięki temu pierwszą ratę zapłacić dopiero po wakacjach. Pożyczkę można dostać szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności.

Czytaj także: Bank Pekao podnosi oprocentowanie lokaty rocznej do 6 proc. >>>

Bank przekaże pieniądze na konto klienta nawet w jeden dzień od podpisania umowy. Klienci, którzy mają w Banku Pekao konto i korzystają z bankowości elektronicznej mogą wziąć pożyczkę zdalnie – bez wychodzenia z domu. Wniosek kredytowy można złożyć w serwisie Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty zaakceptować online w Pekao24 lub PeoPay. Nowi klienci natomiast mogą złożyć wniosek o pożyczkę w dowolnym oddziale Banku Pekao.

Karta Kredytowa z Żubrem

Karta Kredytowa z Żubrem to nowość na polskim rynku. Jest to pierwsza karta kredytowa  z pakietami korzyści do wyboru. Pakiet można zmienić w trakcie trwania umowy, bez konieczności wymiany karty.

W przypadku zmiany pakietu na wyższy zmiana następuje od razu. Dzięki temu np. jeśli planujemy wyjazd wakacyjny i potrzebujemy ubezpieczenie w podróży lub dostępu do saloników na lotniskach, możemy tuż przed wyjazdem włączyć wyższy pakiet i cieszyć się większym bezpieczeństwem. Korzyści są aktywne od razu.

Do wyboru są trzy pakiety: standard, złoty i platynowy. Karta z pakietem standard jest bezwarunkowo bezpłatna. Gdziekolwiek zrobimy zakupy kartą, możemy rozłożyć ich spłatę na raty. W każdym pakiecie dostępna jest spłata w 10 ratach 0% (bez odsetek i prowizji). Kwota, którą możemy rozłożyć na raty 0%, zależy od wybranego pakietu.

Czytaj także: Bank Pekao: 4 proc. na Koncie Oszczędnościowym >>>

Do karty dołączone jest grupowe ubezpieczenie przygotowane we współpracy z PZU. W każdym pakiecie dostępne jest ubezpieczenie zakupów oraz ubezpieczenie transakcji internetowych. Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z pakietem złotym i platynowym otrzymują dodatkowo pakiet ubezpieczeń podczas podróży zagranicznych oraz podróży w ramach zorganizowanego wypoczynku w Polsce. Ubezpieczenia w podróży obejmują koszty leczenia i assistance (w tym zachorowanie na COVID) oraz NNW na wypadek śmierci do 200 000 zł (w pakiecie platynowym). Dodatkowo w pakiecie platynowym, klient zyska usługi assistance pakiet sport (obejmujący m.in. sporty zimowe i sporty wysokiego ryzyka) i ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Tylko w tym pakiecie ubezpieczenia podróżne obejmują również jedną osobę towarzyszącą posiadaczowi karty w podróży.

W wyższych pakietach (złotym i platynowym), posiadacze Karty Kredytowej otrzymują 2% zwrotu wydatków za płatności kartą w internecie. W pakiecie platynowym do kieszeni klienta wróci dodatkowo 5% za płatności za przejazdy autostradami w Polsce i za granicą. Warto podkreślić, że jest to jedyna tego typu oferta w Polsce.

W pakiecie złotym i platynowym klienci zyskują bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu o minimum godzinę. Dzięki tej usłudze, oczekując na opóźniony lot, możemy spędzić wolny czas w komfortowych warunkach, ciesząc się darmowymi przekąskami oraz WIFI. Mogą z nich korzystać zarówno posiadacze karty, jak i cztery osoby towarzyszące.

Karta Kredytowa z Żubrem to nowość na polskim rynku, która ma tak naprawdę w sobie 3 karty – standardową, złotą i platynową.

– Co więcej, w każdej chwili możemy ją zmienić w aplikacji PeoPay bez wymiany plastiku, w zależności od potrzebnych korzyści. W pakiecie standard karta dostępna jest za 0 zł bez żadnych dodatkowych warunków. Teraz, w ramach oferty specjalnej, klient zyskuje obniżone oprocentowanie karty przez rok, w wysokości zaledwie  9,7%. Co ważne, oprocentowanie jest stałe do 31.08.2023 r., a zatem klient nie musi się obawiać o jego wzrost – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao S.A.

Obie oferty bank będzie promował szeroko w telewizji, na VOD, w kinach i internecie oraz przy pomocy działań w mediach społecznościowych. Planowane są również reklamy na witrynach oddziałów banku, nośnikach zewnętrznych oraz w kanałach elektronicznych, takich jak ATM czy strona www. Kampania została stworzona razem z agencją Saatchi&Saatchi, która odpowiada za całościową strategię komunikacji, kreację i realizację. Działania digital zrealizował Sales&More S.A. i Spot&Dot Sp. z o.o. Promowaniem oferty w mediach społecznościowych zajmie się Insignia Sp. z o.o., a za zakup mediów odpowiada współpracujący z bankiem Dom Mediowy Sigma Bis.  Spot został zrealizowany przez Dom Produkcyjny Lucky Luciano, a autorem fotografii jest Łukasz Pęcak.

Źródło: Bank Pekao SA