Bank Pekao po raz drugi nagrodzony za wyjątkowe warunki pracy

Bank Pekao po raz drugi nagrodzony za wyjątkowe warunki pracy
Fot. Bank Pekao
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao po raz drugi został wyróżniony tytułem Best Quality Employer 2022. Nagroda ta przyznawana jest firmom, które zapewniają wyjątkowe warunki pracy i dbają o stały rozwój zawodowy swoich pracowników.

Certyfikat Best Quality Employer otrzymują organizacje, które stawiają swoich pracowników w centrum i wyróżniają się najwyższymi kompetencjami w szeroko rozumianym obszarze HR. Jury nagrodziło Bank Pekao S.A. tytułem Best Quality Employer w 2022 r. za wzorowe respektowanie prawa pracy, troskę o bezpieczeństwo i warunki pracy oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze HR. Warto przy tym wspomnieć, że nie jest to pierwsze wyróżnienie, które podkreśla wysoką jakość warunków pracy w Banku Pekao.

Czytaj także: Pekao S.A. najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej bankiem wspierającym finansowo rynek nieruchomości >>>

– Każda nagroda, która docenia nasze wysiłki związane z kształtowaniem wyjątkowego miejsca pracy jest dla nas wyjątkowa. W lipcu tego roku Bank Pekao został (już po raz trzeci) uhonorowany tytułem przyjaznego pracodawcy Friendly Workplace, który został przyznany przez portal MarkaPracodawcy.pl. Natomiast w styczniu nasz bank otrzymał dwunastą nagrodę TOP Employer zajmując jednocześnie miejsce w pierwszej dziesiątce uhonorowanych tym tytułem firm w Polsce. Jestem pewien, że przyznane po raz drugi wyróżnienie Best Quality Employer stanowi wyraźny dowód na to, że Bank Pekao dba o bardzo wysoką jakość warunków pracy i zadowolenie swoich pracowników – powiedział Bartosz Żukowski, Dyrektor Biura Projektów HR i Modelowania Organizacji w Banku Pekao S.A.

Akademia Przywództwa i Akademia Menedżera

Bank Pekao jest szczególnie dumny z dwóch prowadzonych obecnie inicjatyw: Akademii Przywództwa i Akademii Menedżera. Są to programy, dzięki którym menadżerowie systematycznie pozyskują wiedzę i przekładają ją na konkretne umiejętności, m.in. poprzez udział w szeregu szkoleń, inspirujących spotkań, zadań i angażujących projektach. Bank na bieżąco inwestuje w edukację i rozwój pracowników, oferując szerokie możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.

Za osiągnięcia banku odpowiedzialni są bowiem pracujący w zespołach ludzie – bo najlepsi możemy być tylko razem. Z tego tytułu Bank Pekao S.A. tak wiele uwagi poświęca tworzeniu wyjątkowego, wspierającego i rozwijającego środowiska pracy. Działaniom Banku Pekao od dawna przyświeca hasło „Bądźmy razem najlepsi”. Kolejne nagrody wyróżniające bank jako bardzo dobrego pracodawcę pokazują, że Bank Pekao S.A. traktuje to wyzwanie bardzo poważnie.

Źródło: Bank Pekao SA