Bank Pekao: 150 zł kieszonkowego na start i 3,5 proc. na koncie oszczędnościowym na Dzień Dziecka

Bank Pekao: 150 zł kieszonkowego na start i 3,5 proc. na koncie oszczędnościowym na Dzień Dziecka
Fot. stock.adobe.com/Bruno Coelho
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W Banku Pekao rusza kolejna odsłona popularnej wśród klientów promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. Dla uczestników obecnej 21 edycji bank przygotował nagrodę w wysokości nawet 150 zł. Dodatkowo Pekao wprowadza ofertę promocyjną z oprocentowaniem 3,5% na koncie oszczędnościowym Mój Skarb.

W ramach promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” dziecko może otrzymać łącznie 150 zł. Aby otrzymać pierwszą nagrodę 50 zł rodzic powinien założyć dziecku Konto Przekorzystne i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz zapisać je do promocji. Druga nagroda 100 zł jest uzależniona od wieku dziecka w dniu założenia kont. Młodsi poniżej 6 lat mają mieć ponad 100 zł na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie na dzień 15 lipca 2022 r. Dziecko powyżej 6 lat ma zapłacić min. 3 razy kartą do konta lub BLIK do 15 lipca 2022 r. Do nowej edycji promocji można przystąpić od 23 maja do 30 czerwca 2022 r.

Czytaj także: Bank Pekao: 4 proc. na Koncie Oszczędnościowym >>>

Bank Pekao przygotował ofertę specjalną z atrakcyjnym oprocentowaniem dla dzieci na nowych rachunkach oszczędnościowych Mój Skarb. Aż 3,5% w skali roku przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku Mój Skarb dla salda do 3000 zł. Oferta obowiązuje do końca lipca 2022 r.

Edukacja finansowa dzieci

W Banku Pekao od wielu lat stawiamy na edukację finansową dzieci.

– Szczególnie ważne jest dziś zwiększanie wiedzy oraz zainteresowania oszczędzaniem. Warto to robić już od najmłodszych lat. Pierwsza karta dziecka i kieszonkowe na koncie pozwalają kształtować odpowiednie postawy finansowe i uczą dzieci samodzielności. Dlatego zachęcamy rodziców i opiekunów do skorzystania z naszych wyjątkowych promocji, przygotowanych właśnie z myślą o nadchodzącym Dniu Dziecka – powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu w Pionie Bankowości Detalicznej Banku Pekao S.A.

Szczegóły ofert promocyjnych dla dzieci dostępne są na stronie www.pekao.com.pl/promocje-dla-dzieci.

Wspólna promocja z Legimini

Dla swoich klientów Bank Pekao przygotował też niespodziankę –  wspólnie z Legimi. W akcji promocyjnej możliwe będzie zamówienie od 31 maja do 19 czerwca br., nielimitowanego dostępu do ebooków, audiobooków i synchrobooków® w Legimi z rabatem do 45%. Im dłuższy dostęp, tym większa zniżka przysługiwać będzie na abonament na ponad 140 000 tytułów. Wśród nich znajdują się gorące nowości i największe bestsellery zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Do czytania i słuchania nawet na 4 urządzeniach w ramach 1 pakietu, również bez dostępu do sieci. To idealny prezent zarówno na Dzień Dziecka, jak i z myślą o zbliżających się wakacjach i rodzinnych wyjazdach. Dostęp będzie można zamówić w sklepie z e-voucherami upominkowymi, pod adresem www.legimi.pl/ebook-na-prezent.

Źródło: Bank Pekao SA