Bank Millennium i eurobank już po fuzji: jedna marka, oferta i system bankowości internetowej i mobilnej

Bank Millennium i eurobank już po fuzji: jedna marka, oferta i system bankowości internetowej i mobilnej
Fot. Bank Millennium
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W wyniku fuzji operacyjnej Banku Millennium i eurobanku będą funkcjonować pod marką Bank Millennium, podał bank.

.@BankMillennium i @eurobanksa rozpoczęły codzienną działalność operacyjną jako jeden bank #BankMillennium #eurobank

„Bank Millennium i eurobank rozpoczęły codzienną działalność operacyjną jako jeden bank. Oznacza to jedną markę, ofertę, system bankowości internetowej i mobilnej oraz oczywiście jedną sieć oddziałów, świadczącą obsługę o niezmiennie wysokiej jakości. Bezpośrednio w projekt integracji zaangażowanych było 1,000 osób. Prędkość, z jaką działamy sprawia, że nasza fuzja jest jedną z najszybciej przeprowadzonych na polskim rynku bankowym. Jest to zasługa wszystkich pracowników centrali w Warszawie, Gdańsku i we Wrocławiu, oraz całej sieci placówek. Jako jeden zespół z radością witamy klientów pod marką Banku Millennium” – powiedział prezes Banku Millennium Joao Bras Jorge, cytowany w komunikacie.

Czytaj także: Bank Millennium i eurobank już formalnie jednym bankiem >>>

Więcej placówek

Od wtorku, 12 listopada, klienci będą mogli korzystać z obsługi w większej liczbie placówek połączonych sieci. Oddziały Banku Millennium pojawią się w około 200 nowych miejscowościach, podano także.

55% oddziałów połączonego banku zlokalizowanych będzie w miejscowościach do 100 tys. mieszkańców.

Dostęp do pełnej oferty produktów i usług Banku Millennium dla klientów eurobanku

„Klienci dawnego eurobanku otrzymali dostęp do pełnej oferty produktów i usług Banku Millennium. Jednocześnie mogą korzystać ze swoich obecnych produktów, które będą utrzymane w systemie Banku Millennium” – czytamy dalej.

Na początku br. roku Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wyraził zgodę na dokonanie koncentracji polegającej na przejęciu przez Bank Millennium kontroli nad Euro Bankiem.

Na początku listopada ub. r. Bank Millennium podpisał umowę dotyczącą nabycia ok. 99,787% akcji Euro Bank S.A od SG Financial Services Holdings – spółki w 100% zależnej Societe Generale (SG), za cenę referencyjną wysokości 1,83 mld zł.

Źródło: ISBnews