Azerbejdżan – Gruzja 2013

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

euro.statystyka.02.250x166Zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowych spotkaniach b2b w Gruzji i w Azerbejdżanie, które odbędą się w terminie: 18-23 listopada 2013 r.

Gruzja, leżąca nad Morzem Czarnym jest kluczowym zwornikiem dla wymiany handlowej z całym obszarem Centralnej Azji. Jest to też strategiczny partner Unii Europejskiej.

Kraj ten przeżywa w ostatnich latach niezwykły rozwój ekonomiczny we wszystkich branżach, stając się doskonałą alternatywą dla firm polskich, szukających perspektywicznych rynków wzrostowych.

Azerbejdżan to bogaty w kaspijską ropę, najszybciej rozwijający się w regionie kraj, będący najważniejszym proeuropejskim ogniwem w Centralnej Azji. Stolica Azerbejdżanu – Baku, jest już nazywana:
„Małym Dubajem” z racji niewyobrażalnych zmian odnotowywanych w ostatnich latach.

Dodatkowo Azerbejdżan gwarantuje dostęp do rynków północnego Iranu, gdyż w okolicach Tabrizu mieszka około 30 milionów Azerów, utrzymujących ścisłe związki biznesowe z Baku.

Gruzja i Azerbejdżan budują od kilku lat jednolity wspólny obszar gospodarczy.

W obu tych krajach w miesiącu październiku br. odbędą się wybory prezydenckie, które wytyczą kierunki rozwoju na najbliższych kilka lat. Każdy kto prowadzi biznes z krajami w tym obszarze wie jak ważny to czas.

UWAGA! Z racji wyczerpania środków w MG na refundacje kosztów udziału w imprezach biznesowych na rok 2013, działając w warunkach wyjątkowych, obniżamy całkowite koszty pełnego uczestnictwa w spotkaniach b2b w Azerbejdżanie i w Gruzji do kwoty: 8.000,00zł netto.

Źródło: www.scc.org.pl