Aviva: składka w ratach bez zwyżki przy odnowieniu ubezpieczenia auta

Aviva: składka w ratach bez zwyżki przy odnowieniu ubezpieczenia auta
Źródło: Aviva
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Aviva daje swoim klientom, odnawiającym ubezpieczenie samochodu, możliwość rozłożenia składki na raty bez zwyżki. Celem akcji, która trwa do 10 sierpnia, jest wyjście naprzeciw klientom przeżywającym kłopoty finansowe w związku z epidemią koronawirusa
.@AvivaPolska daje swoim klientom, odnawiającym ubezpieczenie samochodu, możliwość rozłożenia składki na raty bez zwyżki #Aviva #ubezpieczenia #OC #AC

Propozycja jest przeznaczona dla klientów, którzy obecnie mają ubezpieczony w Avivie samochód i w okresie od 11 maja do 10 sierpnia będą odnawiać polisę na kolejny rok.

2 lub 4 raty

Klienci, którzy mają tylko obowiązkowe OC, mogą rozłożyć składkę za kolejny rok na 2 raty. Z kolei klienci, którzy mają pakiet OC+AC, mogą rozłożyć składkę za kolejny rok na 2 lub 4 raty. W ramach promocji suma rat będzie taka sama jak składka jednorazowa za cały rok.

Czytaj także: Koronawirus: ile kosztuje ubezpieczenie OC na raty?

Jak skorzystać z propozycji?

Z propozycji można skorzystać, kontaktując się z centrum telefonicznym lub agentem ubezpieczeniowym Avivy.

– Chcemy pokazać naszym lojalnym klientom, że dbamy o nich i wychodzimy naprzeciw, jeśli napotykają na kłopoty finansowe z powodu epidemii koronawirusa. Liczymy, że ten gest pomoże utrzymać ubezpieczenie i przekona do pozostania z nami na długo. Niewielu ubezpieczycieli oferujących polisy komunikacyjne proponuje klientom brak zwyżki przy rozłożeniu składki na raty – mówi Katarzyna Bem, członek zarządu Avivy.

Czytaj także: Aviva: ze względu na koronawirusa możliwe zawieszenie składki w ubezpieczeniach na życie >>>

Źródło: Grupa Aviva / Aviva