Artykuły ze źródła: Iron Mountain

Phil Shepley, Dyrektor Zarządzający Iron Mountain Polska
Kadry

Phil Shepley nowym Dyrektorem Zarządzającym Iron Mountain Polska

Phil Shepley na początku czerwca objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Iron Mountain Polska. Odpowiada on za region Europy Północnej, do którego włączony został polski oddział Iron Mountain. Poza zarządzaniem biznesem na naszym rynku Phil Shepley jest odpowiedzialny także za oddziały Iron Mountain m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Szwecji czy Norwegii, poinformowała Firma.

CZYTAJ WIĘCEJ
Napis RODO na tle ludzi przy komputerach
Firma

RODO w Polsce jest fikcją? Potrzebna zmiana mentalna w polskich firmach

Rocznica wprowadzenia RODO dawno za nami, a jednak nie cichną głosy o zmianach, jakie przyniosła i jakie wprowadzone zostały do ustawy w kwietniu br., regulując aż 162 inne ustawy, odnoszące się do działalności różnych branż, jak chociażby bankowa, budowlana, prawna, a także szeroko rozumiana branża HR, która za sprawą działów personalnych w różnych organizacjach, obejmuje swą działalnością praktycznie wszystkie sektory gospodarki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Mężczyzna pracujący przy komputerze
Rynek pracy

Jakie dokumenty pracodawca musi dostarczyć przechodzącemu na emeryturę pracownikowi?

Po osiągnięciu wieku emerytalnego pracownik może zadecydować o kontynuowaniu pracy zawodowej lub o jej przerwaniu – przejściu na emeryturę. Jednak już na etapie kompletowania dokumentów, potrzebnych do uzyskania tego świadczenia, może on napotkać liczne utrudnienia – jak chociażby problem z uzyskaniem ERP-7 lub zaświadczenia o dochodach, z uwagi na zlikwidowanie dawnego miejsca pracy. Gdzie wtedy szukać pomocy i jak pracodawcy mogą, a w obliczu zmieniającego się prawa, powinni wręcz zadbać o dokumentację kadrową?

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 1