Artykuły ze źródła: Getin Noble Bank

Getin Noble Bank - logo na budynku
Z rynku finansowego

Getin Noble Bank udostępnił Kantor wymiany walut w bankowości elektronicznej

Getin Noble Bank wprowadził do swoich aplikacji Getin Mobile i Noble Mobile oraz bankowości internetowej nową funkcjonalność – Kantor walutowy. Mogą z niego korzystać wszyscy klienci detaliczni Banku. Kantor umożliwia wymianę w ramach czterech par walutowych: PLN/USD, PLN/EUR, PLN/CHF, PLN/GBP. Środki pieniężne można wymienić w bankowości elektronicznej, a później płacić jedną kartą w kilku walutach. Pozwoli to uniknąć opłat za przewalutowanie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Getin Noble Bank - Logo
Z rynku finansowego

Getin Noble Bank: klienci mogą już zdalnie potwierdzać tożsamość w usługach publicznych za pomocą mojeID

Klienci Getin Noble Banku mogą już zdalnie potwierdzać tożsamość w usługach publicznych za pomocą mojeID – usługi zarządzanej przez Krajową Izbę Rozliczeniową. Getin Noble Bank udostępnia swoim klientom rozszerzone zastosowanie mojeID. Od teraz klienci banku będą mogli wykorzystać usługę KIR do uzyskania zdalnego dostępu do urzędów i systemów administracji publicznej, np. do Internetowego Konta Pacjenta, ePUAP, biznes.gov.pl, praca.gov.pl oraz założyć i wykorzystywać Profil Zaufany.

CZYTAJ WIĘCEJ
Getin Noble Bank - Logo
Edukacja finansowa | Z rynku finansowego

Getin Noble Bank wspiera projekt „Bankowcy dla Edukacji”

Getin Noble Bank wspiera V edycję akcji „Bankowcy dla Edukacji”, której celem jest edukacja ekonomiczna i budowanie świadomości wokół zagadnienia cyberbezpieczeństwa. Projekt jest realizowany w ramach Związku Banków Polskich. To inicjatywa, która jest niezwykle istotna i bliska codziennej misji Getin Noble Banku – dbaniu o bezpieczeństwo klientów w wirtualnym świecie finansów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Getin Noble Bank - Logo
Bezgotówkowo

Getin Noble Bank: vouchery o wartości 100 zł na przedświąteczne zakupy w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Getin Noble Bank przygotował dla swoich Klientów nową promocję dla kart debetowych Mastercard, w ramach której istnieje możliwość otrzymania 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile. Punkty mogą zostać wymienione m.in. na vouchery o łącznej wartości 100 zł i wykorzystane u partnerów programu takich jak Circle K, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon czy Douglas podczas mikołajkowych lub świątecznych zakupów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Getin Noble Bank - Logo
Z rynku finansowego

Getin Noble Bank doceniony jako pracodawca

Friendly Workplace 2020 i Best Quality Employer 2020 to dwa wyróżnienia, które otrzymał Getin Noble Bank jako Pracodawca. Pierwsze z nich zostało przyznane za nowoczesne podejście do wdrażanych praktyk zarządzania na rzecz tworzenia zdrowego i przyjaznego miejsca pracy, wspierającego zaangażowanie pracowników. Drugi tytuł Bank otrzymał za stosowanie dobrych praktyk w polityce zatrudniania, efektywne zarządzanie kapitałem ludzkim oraz pielęgnację kultury organizacyjnej i dobrą atmosferę w pracy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Getin Noble Bank - Logo
Z rynku finansowego

Rating „Forbesa”: bankowość prywatna Getin Noble Banku z najwyższymi notami

Wysoka jakość usług private banking, dostępnych w Getin Noble Banku, dziewiąty rok z rzędu otrzymuje najwyższą ocenę w prestiżowym ratingu „Forbesa”. Bank został doceniony za bogatą
i oryginalną ofertę, która odpowiada na potrzeby najzamożniejszych klientów. Propozycja Noble Banku uplasowała się również na piątym miejscu w Polsce w rankingu private banking przygotowanym przez magazyn „Euromoney”.

CZYTAJ WIĘCEJ
BLIK w Getin Noble Banku
Bezgotówkowo | Z rynku finansowego

Getin Noble Bank: klienci mogą płacić już BLIK-iem

Aplikacja mobilna Getin Noble Banku zyskuje nową funkcjonalność, z której szczególnie zadowoleni będą fani usługi BLIK. Bank uruchomia funkcję błyskawicznych przelewów na numer telefonu BLIK, umożliwiającą przelewanie środków bez konieczności posiadania numeru konta odbiorcy – wystarczy numer telefonu. Przelewy są darmowe i docierają do odbiorcy w tym samym momencie, bez względu na porę dnia, weekend czy święto.

CZYTAJ WIĘCEJ
Logo Getin Bank
Z rynku finansowego

Getin Bank: nowe Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Getin Bank poszerzył swój portfel produktów o nowe konto oszczędnościowe. Jest ono odpowiedzią na potrzeby klientów ceniących stały dostęp do swoich środków bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Elastyczne Konto Oszczędnościowe oferuje m.in. darmowe przelewy wewnętrzne w Bankowości Internetowej i Mobilnej do końca 2020 r. Ponadto klienci, którzy posiadają również konto osobiste w Getin Banku, mogą zyskać promocyjne oprocentowanie dla nowych środków: 2,8% do 200 tys. zł oraz 2% dla nadwyżki ponad 200 tys. zł. do 400 tys. zł.

CZYTAJ WIĘCEJ
Dziewczynka w bibliotece trzymająca skarbonkę
Edukacja finansowa | Z rynku finansowego

Edukacja finansowa: kiedy i jak zacząć uczyć dzieci zarządzania budżetem?

Rodzice chcą uczyć dzieci oszczędzania i zarządzania finansami od najmłodszych lat – wynika z badań przeprowadzonych wśród klientów Getin Noble Banku. Aż 90 proc. respondentów potwierdziło, że rozmawia ze swoimi dziećmi na temat finansów, a 56 proc. z nich uważa, że takie rozmowy powinno przeprowadzać się już z przedszkolakiem. Blisko 90 proc. rodziców jest również zdania, że edukacja finansowa, nawet w formie zabawy, powinna być wprowadzana do szkół od najmłodszych lat.

CZYTAJ WIĘCEJ
STRONA 1 Z 2