Aplikacja Credit Agricole już dostępna w Huawei AppGallery

Aplikacja Credit Agricole już dostępna w Huawei AppGallery
Credit Agricole - Logo (źródło: Credit Agricole)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
CA24 Mobile - aplikacja banku Credit Agricole - dołączyła do AppGallery - autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei, podano w komunikacie.

„Aplikacja banku jest w tej chwili dostępna dla urządzeń Huawei opartych o Google Mobile Services, ale już niebawem zostanie zintegrowana z Huawei Mobile Services i będzie działać na najnowszych urządzeniach z portfolio Huawei” – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Alior Bank: aplikacja już dostępna w Huawei AppGallery >>>

Credit Agricole jest bankiem, który uważnie słucha swoich klientów i dostarcza im takich rozwiązań, jakich potrzebują. Wiele osób pytało nas o możliwość instalowania aplikacji CA24 Mobile na smartfony marki Huawei, dlatego z radością wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i dołączamy do AppGallery. Dziś będą mogli to uczynić posiadacze wcześniejszych modeli urządzeń, niebawem dołączą do nich wszyscy użytkownicy telefonów marki Huawei. Nasza aplikacja, gdziekolwiek się pojawia, zbiera bardzo dobre oceny. Mam nadzieję, że użytkownicy telefonów Huawei również ją docenią” – powiedział dyrektor ds. rozwoju bankowości mobilnej Michał Czurabski, cytowany w komunikacie.

Niedawne nowości w aplikacji CA24 Mobile

Aplikacja CA24 Mobile zadebiutowała na rynku w 2016 roku. W ostatnich miesiącach bank udostępnił mobilną autoryzację i możliwość zatwierdzania części umów w aplikacji.

Czytaj także: Mniej plastiku w Credit Agricole: bank wprowadza pierwszą na polskim rynku kartę ze specjalnego ekotworzywa >>>

W AppGallery dostępnych jest ponad 1 000 lokalnych aplikacji, a biblioteka aplikacji w języku polskim liczy 8000 pozycji. W skali świata, w sklepie znajduje się ponad 120 tysięcy aplikacji, a każdego miesiąca ze sklepu korzysta globalnie ponad 530 milionów aktywnych użytkowników. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Źródło: ISBnews