Alior Bank: nowa oferta rachunku dla mikrofirm oraz MŚP

Alior Bank: nowa oferta rachunku dla mikrofirm oraz MŚP
Alior Bank - Oddział w Gdańsku (fot. Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank wprowadził nowy rachunek Plan Biznes dla mikrofirm oraz małych i średnich przedsiębiorstw rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Umożliwia on samodzielny dobór usług i tworzenie wygodnego modelu współpracy w modelu online, podał bank.

Rachunek Plan Biznes obejmuje konto podstawowe z rachunkami pomocniczymi, Plan Basic z zestawem produktów i usług, które klient zawsze otrzymuje za darmo oraz trzy dodatkowe plany transakcyjne do wyboru w zależności od potrzeb firmy. Można go otworzyć w oddziałach banku prowadzących obsługę klienta biznesowego i centrach bankowości korporacyjnej, podano.

„Rachunek Plan Biznes to propozycja dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie swobodę działania i chcą samodzielnie dopasowywać funkcjonalności do aktualnych potrzeb swojej firmy, optymalizując przy tym koszty obsługi bankowej. W ramach nowej oferty proponujemy szereg rozwiązań bez opłat. Dajemy też klientom możliwość dowolnego zarządzania planami produktów i usług online, bez konieczności wizyty w oddziale” – powiedział dyrektor w Alior Banku Marek Sołtysiak, cytowany w komunikacie.

Nowa oferta rachunku Plan Biznes

Nowa oferta rachunku Plan Biznes umożliwia przedsiębiorcom bezwarunkowo dostęp do szeregu benefitów za 0 zł w ramach Planu Basic, który jest uruchamiany automatycznie wraz z otwarciem rachunku bieżącego. Klienci biznesowi korzystają zawsze za darmo z dwóch kart debetowych i wypłat gotówki bez prowizji w bankomatach zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku. Bank nie pobiera również opłat za przelewy własne oraz do ZUS i US realizowane za pośrednictwem bankowości internetowej oraz za moduł BusinessPro eFX Trader z korzystnymi kursami wymiany walut. Bezpłatne są również dostępy dla dwóch użytkowników systemu bankowości internetowej BusinessPro, podano także.

Czytaj także: W Alior Banku konto osobiste z usługą telemedycyny w promocji >>>

Dodatkową zaletą Planów jest możliwość samodzielnego zarządzania nimi za pośrednictwem bankowości internetowej BusinessPro. Klient może uruchomić online dowolną liczbę planów. W każdej chwili może je również dezaktywować, podsumowano.

Alior Bank koncentruje swoją działalność na usługach bankowości detalicznej i korporacyjnej. Podmioty zależne Alior Banku prowadzą działalność m.in. w zakresie usług leasingowych, informatycznych, faktoringu i asset management. Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa razem banku wyniosły 78,64 mld zł na koniec 2020 r.

Źródło: Alior Bank