Adam Maciejewski, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wydawcą Money.pl

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

adam.maciejewski.01.150x22 sierpnia specjalne wydanie serwisu Money.pl poprowadzi Adam Maciejewski, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pracami redakcji, jako Honorowy Wydawca, pokieruje z jej wrocławskiej siedziby, a wizytę zwieńczy wywiad, w którym opowie m.in. o: możliwościach współpracy z innymi giełdami w regionie, nowych produktach i usługach na GPW i projekcie Kapitalna Warszawa.

Honorowy Wydawca to projekt, który w redakcji Money.pl, największego serwisu ekonomicznego w Polsce, prowadzony jest od 2011 roku. Na zaproszenie redaktora naczelnego Money.pl, Tomasz Bonka, przedstawiciele świata biznesu oraz polityki i administracji na jeden dzień przejmują jego obowiązki i decydują o tym, co wówczas przeczytają rzesze internautów. Po pracy w redakcji Honorowy Wydawca udziela ekskluzywnego wywiadu, który w kilka dni po wizycie ukazuje się na łamach Money.pl.

Do tej pory rolę Honorowego Wydawcy pełnili:, Rafał Dutkiewicz – prezydent Wrocławia, Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel – prezes UOKiK, Ludwik Sobolewski – były prezes GPW, Leszek Niemycki – prezes Deutsche Bank PBC S.A., Sławomir Żygowski – prezes Nordea Bank Polska, Grzegorz Dzik – prezes Impela, Ryszard Grobelny – prezydent Poznania, Rafał Brzoska – prezes Integera oraz ostatnio Leszek Czarnecki – twórca Getin Holding.

„Niezmiernie się cieszę, że tak znamienici goście znajdują w swych napiętych kalendarzach czas, by przyjechać do Wrocławia i z nami pracować. Każde takie spotkanie okazuje się niezwykle satysfakcjonujące zarówno dla gościa, jak i dla nas, gospodarzy. Mam nadzieję, że dla pana Adama Maciejewskiego wizyta w Money.pl będzie równie interesująca”. – komentuje Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Źródło: www.gpw.pl