22‒24 września ’22: Dni Zarządzania Wierzytelnościami

22‒24 września ’22: Dni Zarządzania Wierzytelnościami
Źródło: ZPF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniach 22-24 września Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (ZPF) organizuje pierwsze w historii Dni Zarządzania Wierzytelnościami we Wrocławiu, przypominają Organizatorzy. Portal aleBank.pl i Miesięcznik Finansowy BANK są patronami medialnymi tego wydarzenia.

Uważamy, że branża zarządzania wierzytelnościami zasługuje na to, aby docenić jej wkład w zapewnienie zrównoważonego wzrostu gospodarczego i wsparcia dla zachowania płynności w całej gospodarce. 

Wydarzenie jest dla nas naturalną rozbudową Kongresu Zarządzania Wierzytelnościami, który dzięki swojej długoletniej historii stanowi solidny fundament nowej inicjatywy.

22 września na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się Otwarcie DZW, na którym zostanie przeprowadzona dyskusja o synergii nauki z biznesem. Ponadto, dzieci i młodzież będą miały okazję uczestniczyć w Drzwiach otwartych w firmach windykacyjnych.

22-23 września ZPF organizuje XIII Kongres Zarządzania Wierzytelnościami w Narodowym Forum Muzyki, czyli największy w Polsce projekt konferencyjny dla branży wierzytelnościowej. W programie także wręczenie Laurów CESSIO.

24 września wydarzeniem zwieńczającym DZW będzie I Bieg Charytatywny ZPF RUN.

Głównym celem wydarzenia jest promocja nowych rozwiązań i technologii mających wpływ na branżę finansową. DZW mają na celu promocję edukacji finansowej oraz na temat branży zarządzania wierzytelnościami wśród młodzieży szkolnej oraz mieszkańców Wrocławia.

Ponadto, poprzez wydarzenia sportowe i edukacyjne oraz naukowe chcemy również szerzyć ideę pomocy potrzebującym.

Serdecznie zapraszamy na Dni Zarządzania Wierzytelnościami.

Więcej szczegółów pod adresem: www.dzw.zpf.pl  oraz www.kzw.zpf.pl

Źródło: aleBank.pl