17 listopada: IT@BANK 2022 ‒ wyzwania przyszłości

17 listopada: IT@BANK 2022 ‒ wyzwania przyszłości
Źródło: aleBank.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Opierając się na polskim przykładzie, bankowość dość szybko przystosowała się do zmian technologicznych, które zachodziły w minionym dziesięcioleciu. Krajowa transformacja cyfrowa sektora bankowego wciąż stanowi dobry przykład dla wielu krajów rozwiniętych. Obecnie w aspekcie technologii polskie banki dążą do ciągłej zmiany. Stale odkrywają i pogłębiają zalety chmury, AI czy uczenia maszynowego i coraz chętniej poszukują nowych, lepszych rozwiązań.

Opierając się na polskim przykładzie, bankowość dość szybko przystosowała się do zmian technologicznych, które zachodziły w minionym dziesięcioleciu.

Krajowa transformacja cyfrowa sektora bankowego wciąż stanowi dobry przykład dla wielu krajów rozwiniętych.

Obecnie w aspekcie technologii polskie banki dążą do ciągłej zmiany. Stale odkrywają i pogłębiają zalety chmury, AI czy uczenia maszynowego i coraz chętniej poszukują nowych, lepszych rozwiązań.

W przeszłości sektor bankowy utrwalił się jako gałąź gospodarki wyjątkowo stabilna i przewidywalna. Takiej bankowości klienci ufają i w oparciu o te przymioty decydują się wybierać usługi finansowe.

W dłuższej perspektywie i w kolejnych dekadach wyzwaniem dla banków staje się więc pogodzenie dwóch wydawałoby się skrajnych przymiotów – stabilności i ciągłej zmiany.

Tegoroczna edycja IT@BANK 2022 będzie miejscem dyskusji o przyszłości technologicznej bankowości w świecie cywilizacji elektronicznej.

Konferencja, która od lat pokazuje kierunki i trendy rozwoju usług finansowych, została podzielona na cztery bloki tematyczne:

       I.          Kryzysy szansą na poszukiwanie nowych rozwiązań.

      II.          Klientocentryczność czyli „back to the roots”.

    III.          Przegląd nowości, wyzwań, technologii, perspektywy na przyszłość.

    IV.          Jak nie zmarnować „dobrego” kryzysu – Debata CIO.

Na stronie konferencji znajdą Państwo warunki udziału, formularz rejestracyjny oraz program.

IT@BANK 2022

Zapraszamy do udziału w konferencji!

17 listopada 2022 roku

Hilton Warsaw City

www.itbank.pl

Źródło: aleBank.pl